Vstupenky – Temporary Collective

Vstupenky

Temporary Collective je nezávislá divadelně-taneční platforma. Temporary Collective jsou tanečnice a choreografka Tereza Ondrová, režisérka Petra Tejnorová a jejich přátelé. Temporary Collective je duo, tým spolupracovníků, i dění na jevišti. Je proměnlivý, stále v pohybu a v procesu, protože se nutně nedrží pevných bodů. Rádi znovu-objevují a vytváří nový vztah k neznámému. Temporary Collective je GEO, INSECTUM, CALL ALICE, DUETY a SAME SAME. 14.5. | Duety |pražská derniéra

Dvě těla, dva lidé jako minimum pro vznik společenství. Ve věku, kdy se prohlubuje individualismus a osamělost, jsme se rozhodli zkoumat možnosti jak se setkat a jak spolu komunikovat beze slov.

Po inscenaci DUETY navazuje večírek – karaoke konců!


18.5. | double bill | Call Alice + Hélio

DOUBLE BILL přináší dvě výrazné choreografické osobnosti současného tance: brazilského tanečníka Renana Martinse a českou tanečnici Terezu Ondrovou. Double bill neboli komponovaný večer, představuje díla dvou umělců vybraných v minulosti do prestižní sítě Aerowaves. Jde o dvě sóla, která pracují s tělem jako archivem, jde o docu-dance, jde o dvě výrazné taneční intimní výpovědi. Poprvé v Palác Akropolis.